Меркель змінила свою позицію щодо виборів на Донбасі

218
27 червня канцлер ФРН Анґела Меркель заявила, що нині проведення виборів на Донбасі неможливе, хоча ще кілька місяців тому наполягала на важливості цієї процедури, оскільки це б ліквідувало потребу в роботі Тристоронньої контактної групи.

Під час зустрічі з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом Меркель наголосила, що нині проведення виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу неможливе з об’єктивних причин, а саме відсутності безпеки – інформує ТСН.
Вона наголосила, що Німеччина продовжить підтримувати позицію України у вирішенні конфлікту на Сході держави, аби забезпечити необхідні умови для проведення виборів на Донбасі.
У свою чергу глава українського уряду зауважив, що бойовики так званих ДНР і ЛНР продовжують порушувати режим припинення вогню, передбачений Мінськими домовленостями. 
Вибори повинні відбуватися тоді, коли є абсолютна відкритість і можливість прийти і вільно зробити свій вибір. Якщо ви подивитеся на те, що відбувається на Донбасі, то ви побачите, що з боку Росії і її бойовиків ми кожен день маємо близько 50 обстрілів
Глава Кабінету Міністрів України також підкреслив, що проведення виборів на тимчасово окупованих територіях на Сході держави буде можливим лише після повноцінної реалізації Мінських домовленостей Російською Федерацією та встановлення миру.

Коментарi

Коментарiв