Росія впевнено рухається до розвалу, − експерт

246
Експерт у галузі стратегічної безпеки Володимир Бекеш зауважив, що РФ нині впевнено рухається до розвалу подібно Радянському Союзу.

«Ризикну заявити, що аналіз новітньої історії СРСР неминуче свідчить: Росія сьогодні впевнено рухається шляхом СРСР. Крок за кроком. До своєї кончини», − наголосив у своєму блозі на Радіо Свобода Бекеш.
«Просто здійснимо екскурс в історію і порівняємо факти. Можна скільки завгодно шукати Обаму у себе під ліжком, намагаючись знайти пояснення тому, що ліфт не працює, горілка подорожчала, а сир пахне нафтою. Але навряд чи варто сперечатися з тим, що ключові фактори, які визначають долю країни в сучасному світі, й у СРСР, і в Росії одні й ті ж самі», − зауважив експерт.
За його словами, цих факторів усього чотири. Першим із них є світові ціни на сировину, зокрема на нафту. Другим є військова доктрина і, відповідно, військові витрати. Третій фактор – агресивна зовнішня політика держави, і четвертий – всіляка підтримка (навіть затягуючи власний пасок) тих країн і режимів, які вважаються ворогами наших ворогів.
Бекеш також підкреслив, що нині Радянський Союз хвалять лише за його спокійний розпад: «Відомо, що була колись така країна – Радянський Союз. І що ця країна розвалилася. Причому, якось дуже швидко і на подив, за геополітичними мірками, спокійно. Може, саме тому, що спокійно, сьогодні стало модним хвалити СРСР, згадувати, як його всі боялися і як в цій країні безбідно жили громадяни».

Коментарi

Коментарiв