Сергій Якимчук: Як Гонтарєва бореться за вас у фешенебельному Лондоні

162
Сергій Якимчук, активіст

Шановний Петро Порошенко замість піти на допит до ДБР терміново злітав до Лондона і провідав там, на лихій чужині та в сумній еміграції, екс-главу НБУ Валерію Гонтарєву.

Про що в своєму Тelegram-каналі Петро Олексійович серед іншого сміливо і патріотично зазначив: «Валерія не просто тримається. Вона бореться за Україну».

Уявляєте?!

Поки ви, диванні патріоти, лежите і жуєте ковбасу, знедолена Гонтарєва бореться за вас і за Україну в холодному, але комфортному і фешенебельному Лондоні!

Скандальну екс-очільницю Нацбанку України Порошенко відвідав разом із дружиною та передав їй футболку з написом «Валерія не зламається».

«З Мариною відвідали Валерію, щоб переказати їй слова підтримки від багатьох українців. Валерія не зламається. Знайте: ніхто з нас не зламається», – зазначив наш незламний екс-президент.

Що це означає?

Тут мені відразу пригадується радянський серіал «Місце зустрічі змінити не можна»: «Тут чєлавєк ат Фокса прішол, вєстачьку прітараніл».

А на словах передав, що мовляв, машину твою ми спалили, хату також… так-так, всі цінні речі та фото ми перед тим, як підпалити, вивезли, не переживай! Тож притулок ти вже тут точно отримаєш… повертатися не вздумай і патякати язиком про мене також…. общим дєйствуєм по-плану… все, як домовлялися.

Саме так у кримінальних колах, або «на Зоні» більш досвідчені «уголовники» чи «злодії в законі» зустрічаються зі своїми «падєльнікамі» і дають їм ті чи інші настанови, виробляють стратегію і вчать як вести себе на допитах і що можна говорити, а що ні і так далі… заспокоюють врешті-решт.

Mafia is immortal

Джерело: Сергій Іванов

Коментарi

Коментарiв