Кремль хоче знесилити Україну, − Гройсман

273
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що в державі ніколи не було внутрішніх конфліктів, тому нинішня ситуація – лише наслідок збройного натиску РФ.

27 червня під час виступу перед німецькими політиками і бізнесменами на зустрічі, організованій Фондом Кербера, Гройсман наголосив, що в Україні протягом усіх років Незалежності не було внутрішніх конфліктів, тому усе, що відбувається нині, нав’язано зовнішньою агресією – передає Укрінформ.
«В Україні ніколи не було внутрішніх конфліктів з моменту Незалежності. Все, що відбувається на Сході, у Криму, все це відбувається під збройним натиском армії Російської Федерації», – наголосив глава українського уряду.
Він також зауважив, що до цієї зовнішньої агресії належить не лише військова складова, але й економічний, енергетичний аспект і пропаганда. Високопосадовець нагадав, що нині мешканці окупованого Донбасу фактично є полоненими. 
Близько 1,7 мільйона осіб переїхали на не окуповані території, проте є ті, які не змогли це зробити з огляду на різні причини. Тим не менше, за словами Прем’єр-міністра, вони всі є українцями, а для масштабної реінтеграції Донбасу потрібно розпочати діалог і запровадити відповідні механізми, зокрема йдеться про законодавство. 
«Реінтеграцію можна буде здійснити лише тоді, коли цивілізований світ змусить агресора піти. Зовнішній ворог хоче нас знесилити, зробити нас слабкими, а ми повинні бути єдиними і сильними», – наголосив Гройсман.
Крім того, він закликав німецьких партнерів до усвідомлення того, що Російська Федерація «не має жодної поваги до взятих на себе зобов’язань». Прем’єр також наголосив, що міжнародна спільнота не має забувати про анексований Крим, який із курорту перетворився на російську військову базу.

Коментарi

Коментарiв