Волох звинуватив Тимошенко у боротьбі за інтереси олігархів

303
Громадський діяч Карл Волох прокоментував гучні заяви лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко щодо боротьби з підвищенням тарифів для населення.

На думку Волоха, Тимошенко була права, коли заявила, що справа проти нардепа Олександра Онищенка є замовною, проте зробив маленьку поправку: в суспільстві все так чи інакше є замовним, але питання в тому, хто є замовником.
«Наприклад, коли пані Тимошенко під виглядом боротьби за зниження тарифів для населення давить на владу, аби вона знизила вартість використання надр, то замовниками є все той же пан Онищенко, а також Фірташ, Могилевич, Данилов і інші чесні люди, які індивідуально експлуатують ці надра», – цитує 24 активіста.
«Або коли все та ж пані Тимошенко під все тим же чудовим приводом турботи про населення встановила свого часу мізерну ціну продажу українського газу, то держкомпанії змушені були обмежити видобуток тільки газом із найнижчою операційної собівартістю. Як наслідок, дещо дорожчий нетрадиційний видобуток не розвивався взагалі. Таким чином, оскільки витрачати по 100-150 баків на власний нетрадиційний газ нам було дорого (при найбільших розвіданих запасах в Європі), то ми кілька років докуповували його по 300-400 у найкращого друга українців товариша Путіна. І навряд чи хтось тут може засумніватися, хто був замовником цієї справи», – зауважив Волох.

Коментарi

Коментарiв