Росія домагається розколу між Україною й Польщею

207
Низка експертів проаналізували мету російської пропаганди, що останнім часом усе активніше поширює фейкові повідомленні про Україну.

Представник сайту з перевірки фактів Стопфейк Руслан Дейніченко зауважив, що у вибухах поширення дезінформації кремлівською пропагандою можна помітити певну тенденцію – залежно від подій у Росії чи навколо неї змінюється і тональність повідомлень про Україну.
«Найближчим часом ми побачимо, як різко зміняться повідомлення російських ЗМІ про турків, оскільки влада РФ заявила про те, що Президент Туреччини нібито вибачився за збитий літак Росії. Відповідно, їх уже не вважатимуть фашистами, як українців», – спрогнозував в ефірі Донбас. Реалії експерт.
Аналогічної думки дотримується і кореспондент української редакції Радіо Свобода Євгенія Тюхтенко, за словами якої з огляду на дезінформацію можна легко проаналізувати політичні установки російської влади.
«Яскравий приклад – повернення Надії Савченко. Відразу ж, після того, як вона повернулася, з’явився її фейковий аккаунт. Після того, як Савченко виступила в ПАРЄ, то відразу-ж російські ЗМІ виступили із заявою про те, що нібито Савченко виступає за скасування санкцій. Як тільки відбувається будь-яка подія, прокремлівські ЗМІ відразу ж це підхоплюють і відбувається сплеск дезінформації. Протягом двох років взагалі змінилася форма і обсяг дезінформації. Якщо з самого початку можна було спостерігати, що це вже конкретні вкидання, які можуть здатися абсурдом, то нині вже інформація більш завуальована, закручена в контекст, маніпуляції в заголовках», – наголосила Тюхтенко.
У підсумку Дейніченко підкреслив, що з огляду на аналіз останньої російської пропаганди можна спрогнозувати події, які можуть розсварити Польщу й Україну. Зокрема, нині Кремль працює над створенням напруги у відносинах цих двох країн.

Коментарi

Коментарiв