Керрі пообіцяв збереження політики США щодо України попри Brexit

291
Державний секретар США Джон Керрі пообіцяв, що Штати не змінять свою політику щодо України, незважаючи на британський референдум про вихід із Європейського Союзу.

«Я хочу підтвердити зобов’язання США перед Євросоюзом і наш спільний план дій з Європою з питань України, ядерного нерозповсюдження, змін клімату, торгівлі та прав людини», − наголосив Держсекретар Сполучених Штатів Америки.
За його словами, США й Велика Британія й надалі залишатимуться сильними союзниками в Організації Північноатлантичного договору, постійними членами Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй, незважаючи на результати референдуму про вихід держави з Європейського Союзу.
«Одна річ, що лишається незмінною, це американська сильна підтримка усіх наших європейських друзів і євроатлантичних відносин, заснованих на взаємній підтримці демократії, відданості миру та верховенству права», − зауважив високопосадовець.
Додамо, нещодавно Мільярдер, визначний американський фінансист Джорд Сорос спрогнозував повний розпад ЄС у зв’язку з британським референдумом: «Напруженість між країнами-учасницями досягла критичної межі, і не тільки з питання біженців, але і в результаті виняткових протиріч між країнами-кредиторами та країнами-боржниками в межах Єврозони. Тим часом, ослаблені лідери Франції та Німеччини нині зосереджені на внутрішніх проблемах».
 

Коментарi

Коментарiв