Савченко закликала ліквідувати президентство в Україні

309
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що вважає необхідним переформатувати державу в парламентську республіку.

Відповідно до інформації 24, під час візиту до Запоріжжя з нагоди відкриття величезного муралу Савченко, спілкуючись із місцевими мешканцями, запевнила, що Україна чудово обійдеться і без президента.
«Люди, я хочу щоб наша країна могла жити без президентів. У нас народ і державність – це різні речі. Ми можемо жити без президентів. Не важливо, я президент чи хтось інший. Я хочу запустити таку систему, яка б давала можливість прозорості, чесності, щоб йшли тільки в одному напрямку, в якому бажає народ», – наголосила нардеп.
Крім того, вона гостро прокоментувала ситуацію з військовими на фронті: «Я за те, щоб служили сини депутатів й самі депутати, але якщо ти приведеш на фронт бійця, який воювати не хоче – це перший дезертир, це не твій друг. Захищати державу повинна армія. Я не можу взяти за руку сина Льовочкіна, чи кого ви там ще назвали, та привести на фронт. Я б з ним в розвідку не пішла, я б з ним поруч не стояла. В тилу ворога легше вижити, ніж у Верховній Раді».
Нагадаємо, нещодавно Савченко заявила, що погодилась би на посаду Президента України в тому разі, якщо цього захоче народ, проте, за її словами, її не приваблює ця перспектива.

Коментарi

Коментарiв