Холодницький оприлюднив нові шокуючі деталі «чорної бухгалтерії»

262
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький оприлюднив нові деталі розслідування справи щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

В інтерв’ю Українській правді Холодницький повідомив, що розслідування справи щодо «чорної бухгалтерії» триває у кількох напрямах, проте основну увагу зосереджено щодо державних службовців – народних депутатів, чиновників і так далі.
«Ми працюємо у різних напрямах, у першу чергу нас цікавлять держслужбовці. У списках «чорної бухгалтерії» є й відомі журналісти − питання, чого він брав гроші − до нього, напевне, відпрацьовує і заробляє. Але в тому напрямку також працюємо, бо питання, чи сплачував він податки з тих грошей. Також там були деякі відомі співаки під час виборчих кампаній, які отримували від півмільйона і більше доларів за концерт. Там теж питання − чи вони сплачували податки, будемо працювати з фіскальною службою у цьому напрямку», − зауважив Антикорупційний прокурор.
«Але в першу чергу головний акцент − держслужбовці − народні депутати, чиновники вищих органів державної влади. Почали з Центральної виборчої комісії. Жодного політичного підтексту в цьому немає», − наголосив Холодницький. 
Він також зазначив, що слідство щодо цієї справи ще триває – уже розпочато виклики на допит перших осіб, збір зразків підписів, проведення необхідних експертиз для підтвердження або спростування достовірності рукописних записів.
У цілому, за його словами, у цій справі буде допитано близько 100 осіб: «Не виключаю, що буде більше − кожен свідок може називати нові прізвища. Думаю, цей список буде збільшуватися».
«Якщо буде підтверджено, що вся інформація з «чорної бухгалтерії» – правда, виявиться, що від Партії регіонів годувалися всі – від ультраправих до ультралівих. Усе вказує на те, що все купувалось і все – продавалось: від екзит-полів, виборів, членів комісій до цілих партій».

Коментарi

Коментарiв