Нардеп Онищенко може залякувати суддів і свідків, − Луценко

248
Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що звинувачений в організації злочинних схем нардеп Олександр Онищенко може здійснювати тиск на суддів і свідків у своїй справі.

Відповідну заяву глава Генеральної прокуратури зробив під час пояснення необхідності зняти недоторканність із народного депутата Онищенка на регламентному комітету – передає Українська правда.
«Онищенко може спотворити докази. Друге, Онищенко у незаконний спосіб, через залякування, може впливати на суд та свідків. Він може впливати на тих, хто володіє інформацією  – це керівники фіктивних фірм, працівники бірж», – наголосив Луценко.
У свою чергу сам Онищенко під час засідання назвав усі звинувачення безглуздими: «Те, про що сьогодні говорилося, для мене – це повне безглуздя. Те, що в нас називають комерційною діяльністю, все перевернули в кримінальну діяльність. Мене вже назвали злочинцем, організатором банди. У нас є презумпція невинуватості і вирішувати, чи я злочинець, повинен суд. Я готовий йти у відкритий судовий процес, отримувати підозру і йти в суд, щоб довести свою невинуватість».
«Сьогодні у нас є антикорупційне бюро, вони майже нічого не проводять, у них немає жодної справи, яка перебуває в суді, і ось знайшли мене як козла відпущення, на якому хочуть показати свою діяльність. Щодо людей, які знаходяться під слідством, з них вибивають показання, люди перебувають в жорстких умовах, Постного вони вже зробили, я так розумію, калікою», – зазначив парламентар.
Додамо, у результаті Регламентний комітет Верховної Ради схвалив подання Генерального прокурора щодо притягнення до відповідальності депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка.

Коментарi

Коментарiв