Російські спецслужби жорстоко побили американського дипломата

194
Кілька осіб у формі Федеральної служби безпеки РФ у Москві побили американського дипломата.

Відповідно до інформації Washington Post, інцидент відбувся іще 6 червня поточного року, проте його досі не оприлюднювали – низці журналістів вдалося про це дізнатися з власних джерел у дипломатичних колах.
Виданню повідомили, що Посла Російської Федерації у США Сєргєя Кісліцу викликали давати пояснення. Поки відомо лише те, що напад було скоєно поблизу будівлі посольства Сполучених Штатів Америки Москві. Унаслідок цього в дипломата зламне плече, у зв’язку з чим його довелося необхідно евакуювати з РФ для надання медичної допомоги.
Мотив нападу досі залишається нез’ясованим, проте один із американських чиновників повідомив, що побитий дипломат був змушений шукати притулку в комплексі посольства, аби уникнути затримання російськими спецслужбами. Інше джерело повідомило, що дипломат, імовірно, був шпигуном в Росії під прикриттям.
залишається неясним. Один чиновник США сказав мені, що дипломат був шукати притулку в посольстві комплексу, щоб уникнути затримання російських спецслужб. Інший чиновник США сказав мені дипломат, можливо, працював в якості шпигуна в Росії під те, що відомо як «дипломатичне прикриття», що означає, що він прикидався співробітником держдепартаменту.
Глава прес-служби як Державного департаменту США, так і ЦРУ відмовилися коментувати цей інцидент, тому, ймовірно, дипломат дійсно є таємним шпигуном Штатів у Росії.

Коментарi

Коментарiв