Найєм анонсував створення нової партії в Україні вже в липні

359
Народний депутат України Мустафа Найєм заявив, що вже 9 липня 2016 року під час з’їзду буде затверджено назву та статут нової партії на базі «Демократичного альянсу».

У коментарі Дзеркалу тижня Найєм повідомив, що лідери нової політичної сили вже заявили про готовність об’єднатися з командою колишніх заступників Генерального прокурора України  Давида Сакварелідзе й Віталія Каська.
«Ідеологічно ми дуже близькі, але існують певні різнобачення щодо процесу створення партії, її управління й фінансування. Разом із тим, ми розуміємо, що дві колони – це не правильно. Тому ми готові сідати за стіл переговорів, дебатувати й об’єднувати команди», – наголосив нардеп.
Він також анонсував, що під час з’їзду сторони оновлять і затвердять статутні документи «Демократичного альянсу», а також увесь кадровий скла політичної сили. За його словами, здебільшого до партії увійдуть молоді депутати й активісти.
«У новій партії передбачено мультилідерство, якогось одного лідера не буде», – зауважив Найєм.
Крім того, він укотре підкреслив на прозорості фінансування нової політичної сили, а за основу візьмуть принципи, узгоджені Законом України «Про фінансування політичних партій».
«Цей закон починає працювати з наступного року, і набуває чинності тільки після проведення наступних виборів, коли кожна партія отримає певну суму з бюджету, відповідно до отриманих відсотків голосів виборців. До того часу, ми беремо для себе за основу модель фінансування, яка напрацьована у цьому законі – прозорість внесків, звітність тощо. Усі кошти на партійний рахунок заходитимуть відкрито і офіційно», – зазначив нардеп.

Коментарi

Коментарiв