Нардеп висловив упевненість у рішенні Порошенка йти на другий термін

175
Народний депутат від «БПП» Ігор Гринів висловив упевненість, що чинний Президент України Петро Порошенко піде на другий термін.

«Чи є сумніви в тому, що Петро Олексійович піде на другий термін? В моєму розумінні, немає ніяких сумнівів. Президент піде на другий термін, і це страшна і велика відповідальність», – наголосив в інтерв’ю Українській правді Гринів.
«Петро Олексійович прекрасно розуміє, що для того, щоб стати президентом на другий термін, треба домогтися екстраординарних результатів. Скоротився кредит довіри до влади, стало більше претензій до влади, частіше піднімають питання про відповідальність влади – і це вже інші вимоги, ніж ті, які були до Ющенка», – зауважив нардеп.
Крім того, він підкреслив, що нині глава держави опинився у досить складній політичній ситуації: «Якби такі вимоги, як тоді, були зараз до Петра Олексійовича, то можна було б, як робив Янукович – скакати по пеньках і йти на виборчу кампанію. Нині зовсім інше: без реальних реформ, без відкритої позиції отримати пам’ятник у державі і ввійти в українську історію буде досить важко. Це гра ва-банк, ця гра значно складніша, ніж здається на перший погляд».
Гринів пояснив, чому підтримує сторону чинного Президента: «Ви говорите, що я тонко хвалю Порошенка. Ні, не тонко, я грубо хвалю Президента. Бо я в кошмарному сні собі уявляю, що було б, якби главою держави став інший кандидат. Я вважаю, що ризик для державності України був би значно вищим».
Глава «Блоку Петра Порошенка» також назвав прізвище особи, яку він вважає головним конкурентом чинного Президента: «Знаєте, соціологи нині міряють навіть Володимира Зеленського. Це нічого поганого не каже про Володю. Але одним із таких реальних конкурентів може бути ось такий несистемний вибір людей. Люди точно розумніші за всіх політиків, у своїй масі. Мене це навіть дивує. Тому я цю загрозу не перебільшую». 

Коментарi

Коментарiв