Головного санлікаря викрили на афері у сотні тисяч гривень

273
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що виконуючого обов’язки головного санітарного лікаря Святослава Протаса затримали у зв’язку зі звинуваченням у причетності розкрадання коштів.

«Група чиновників на чолі з Протасом розробила і впровадила злочинну схему з розкрадання великої суми бюджетних коштів. На переведенні в готівку й отриманні першого ж траншу викрадених коштів (400 тисяч гривень), учасники афери були затримані», – написав у своєму Facebook Аваков.
Він зауважив, що правоохоронці затримали головного санлікаря прямо в його робочому кабінеті. Під час затримання разом із ним там перебував і начальник департаменту Санітарної служби України Олександр Чепурний. 
За словами глави Міністерства внутрішніх справ, по всій Україні одночасно розпочали обшуки й допити 19 головних санітарних лікарів низки областей. Крім того, високопосадовець анонсував і інші затримання. 
«Протас був затриманий у власному кабінеті як організатор розкрадань. Він діяв цинічно, попередньо змовившись про те, як і за якими правилами викрадати і відмивати бюджетні гроші. Всім довели правила і «обов’язки», і всі погодилися брати участь в афері, й лише одна особа сказала «ні», – зауважив очільник МВС.
У цілому під час спостереження за чиновниками-хабарниками правоохоронці зафіксували 11 фактів вимагання й отримання Протасом хабарів від власних підлеглих. У зв’язку з цим Аваков також закликав призначити «19 нових порядних санітарних лікарів».

Коментарi

Коментарiв