Яценюк несподівано активізувався на політичній арені

299
Колишній Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виступив під час засідання Atlantic Council в рамках візиту до США і заявив, що Штати і ЄС не мають права скасовувати санкції проти Російської Федерації.

«Ми боремося не лише за наші кордони, нашу незалежність та нашу територію. Ми боремося за європейські кордони та кордони країн-членів НАТО. За мир та стабільність у всій Європі», − цитує УНІАН екс-главу українського уряду.
Він підкреслив, що російська сторона продовжує порушувати умови мирних домовленостей щодо окупованого Донбасу: «Російські військові й бандити досі вбивають українських солдатів і місцевих жителів. Обстріли відбуваються кожного дня. Вони не дозволяють ОБСЄ оглядати і контролювати низку ділянок».
«Росія не зробила нічого для імплементації Мінських домовленостей. Це пусті слова. Путін хоче боротися з США й ЄС. Він хоче розділити Європейський Союз та єдність між США та ЄС. Йому не потрібний Донецьк, Луганськ і Крим – йому потрібна вся Україна», − наголосив Яценюк.
«Але ми зупинили російські війська. Ми захистили нашу Батьківщину, розбудували нашу армію. І ми – єдина країна в Європі, яка бореться з добре оснащеною, озброєною до зубів російською армією. І нам потрібна підтримка», – похизувався екс-прем’єр.
Крім того, він виступив із гучним зверненням до керівництва Сполучених Штатів Америки й Європейського Союзу: «Ви не маєте права скасовувати санкції проти Росії, доки Росія повністю не виконає Мінські домовленості й доки Україна не поверне контроль над Донецьком, Луганськом і Кримом».
Додамо, нещодавно низка журналістів визнали, що Яценюк навіть після відставки продовжує впливати на політичне життя в державі у зв’язку з низкою причин. Зокрема йдеться про те, що йому вдалося зберегти за своїми найближчими ставлениками ключові посади в Кабінеті Міністрів – Міністерство юстиції очолив Павло Петренко, а очільником Міністерства внутрішніх справ залишився Арсен Аваков. Крім того, «Народний фронт» в активі має ще одну важливу посаду – йдеться про главу Верховної Ради України Андрія Парубія.

Коментарi

Коментарiв