ЗМІ виявили інформацію про шокуючі статки одіозного Медведчука

118
Журналісти програми Слідство.Інфо оприлюднили інформацію про нерухомість одіозного бізнесмена й політика, кума російського Президента Владіміра Путіна Віктора Медведчука.

Наприклад, у селі Жденієве Закарпатської області 2000-х років стартувало масштабне будівництво. Місцевим пояснили – тут буде чи то спортивна, чи то реабілітаційна база футбольного клубу «Динамо-Київ». Але забули додати про майбутній маєток фірми, кінцевим бенефіціаром якої є Медведчук, – зауважив журналіст у сюжеті.
Нині декілька сотень гектарів лісу у Жденієвому перебувають у власності й оренді того ж таки «Динамо» і компанії «Спорт-тур», єдиним бенефіціаром якої є Медведчук, – констатував репортер.
Крім того, в селі Волосянка на Львівщині виявили «туристичну базу» фірми одіозного політика. Відповідно до документів, власником цієї поки не введеної в експлуатацію бази є компанія «Форпостінвест», засновником якої є Медведчук.
Іще одне житло знайшли в Обухівському районі на Київшині. Згідно з картами, декілька десятків гектарів землі були виділені фірмі Медведчука «Спорт-тур» ще у 2000-х роках нібито під рекреаційний об’єкт.
Цій же фірмі належить елітний котедж на Оболонській набережній у Києві – компанія отримала у власність 608 квадратних метрів нерухомості і землю під нею у липні 2013 року.
Окрім котеджу на набережній Дніпра, вже у іншої компанії політика «Укркапітал» у Києві є 13 квартир у елітному будинку на бульварі Шевченка,27-Б і 11 квартир у улюбленому будинку Віктора Януковича на Грушевського, 9а. Плюс, структурам Медведчука належить будинок в самому серці Києва – на вулиці Тургенєвській, – зазначено в матеріалі. 
Іще одна дача компанії бізнесмена зафіксована у Кримському Сімеїзі. Офіційно ж Медведчук зареєстрував тільки одне помешкання на вулиці Вишгородська в Оболонському районі столиці.
Історія цієї ділянки ну дуже схожа на історію Межигір’я Віктора Януковича. Вона була частиною земель під державними дачами у «Пущі-Водиці». 2002 року Кабмін розпорядився вилучити у Пущі більше 22 гектарів на користь «Динамо-Київ», а вже 2003 року понад 6 гектарів із них викупив Віктор Медведчук, – резюмував журналіст.

Коментарi

Коментарiв