Ситник розкрив деталі корупційного скандалу в Санепідемслужбі

222
Глава НАБУ Артем Ситник заявив, що відомство розкрило всі деталі корупційної схеми керівництва Санітарної епідеміологічної служби.

Нагадаємо, 30 червня цього року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що виконуючого обов’язки головного санітарного лікаря Святослава Протаса затримали у зв’язку зі звинуваченням у причетності розкрадання коштів.
«Практично відразу, як тільки ми використовували спеціальну техніку, було встановлено низку фактів. Зокрема, виконуючий обов’язки голови Держсанепідемслужби провів зустрічі з керівниками 20 обласних лабораторних центрів служби і всім запропонував провести таку схему: він нараховує їм подвійну премію, а, відповідно, половину цієї суми після отримання всі 20 осіб повинні перевести йому», − зазначив в інтерв’ю Ліга.net глава Національного антикорупційного бюро України.
Він також повідомив, що правоохоронці вже вилучили та проаналізували всю документацію про нарахування й подальше переведення коштів корупціонерами. Прокурори вже погодили підозру у скоєнні злочину вигоди керівникові служби та начальнику департаменту служби відповідно до статті про одержання неправомірної.
«Щодо керівників обласних служб, то нині вони всі співпрацюють зі слідством, дають свідчення, вся схема фактично детально розкрита», − наголосив глава антикорупційного відомства.
За його словами, у зв’язку з  великою кількістю об’єктів для обшуків і великою кількістю фігурантів справи, працівники НАБУ звернулися за допомогою до Національної поліції України.

Коментарi

Коментарiв