Наступний парламент буде лише гіршим за чинний, − нардеп

146
Народний депутат України від депутатської групи «Відродження» Віктор Бондар висловив думку, що наступний склад парламенту буде лише гіршим, ніж чинний.

«Наступний парламент, на жаль, буде ще гіршим, ніж цей, я це розумію. Ми, однозначно, будемо міцно представлені. Це буде така збірна солянка, всіх, кого тільки можливо: від праворадикалів до лівоцентристів, які будуть нам знову розповідати про ідеї соціалізму», − заявив в ефірі 112 Бондар.
Крім того, він висловив упевненість, що дострокових виборів до Верховної Ради не буде, хоче чимало експертів і політиків спрогнозували їх. Зокрема, політолог Тарас Березовець нещодавно зауважив, що повернення Надії Савченко до України значно збільшило ймовірність дострокових виборів до ВРУ. 
«Я думаю, що цей парламент буде процвітати до кінця каденції, якщо не станеться чергових якихось вже зовсім непередбачуваних подій в Україні. Події, на жаль, нас можуть спровокувати, у нас це дуже добре відбувається. Нас можуть підірвати через дурість влади якісь події, як Янукович підірвав розгоном студентів та іншими своїми маразмами, а-ля відмовою від євроінтеграції. Накрутили, накрутили суспільство», − наголосив нардеп.

Коментарi

Коментарiв