Дострокові вибори призведуть до катастрофи, − Луценко

187
Генеральний прокурор України Юрій Луценко прокоментував можливість дострокових президентсько-парламентських виборів.

1 липня під час візиту до Херсону новопризначений глава Генеральної прокуратури України зазначив, що дострокові президентсько-парламентські вибори призведуть до катастрофи – про це у своєму Facebook повідомила прес-секретар Луценка Лариса Саган.
«Країна стоїть на дуже небезпечному рубежі. Ще декілька місяців тому дострокові президентсько-парламентські вибори були фактично реалією. Я глибоко переконаний – як людина, як громадянин – що дострокові вибори призведуть до катастрофи в цій крані. Якщо ми зараз отримаємо чергове внутрішнє збурення – країна може розлетітися», – наголосив очільник ГПУ.
Крім того, він прокоментував антикорупційне законодавство України, що, на його думку, є одним із найжорсткіших в усій Європі, проте не приносить потрібного результату.
«Ми ухвалили чимало законів, зокрема антикорупційне законодавство – одне із найжорсткіших в Європі, але практики немає. Люди «клюють» на ідеї позачергових виборів лише тому, що вони не бачать змін, особливо в добру сторону. Країна може вистояти в цей надзвичайно важкий період трансформації, якого не уникнула жодна країна, ми мусимо пройти цей чорний тунель. Ми мусимо показувати людям, що влада змінюється і змінює ситуацію», – зазначив Луценко.

Коментарi

Коментарiв