Генпрокуратура розпочала відверто конкурувати з НАБУ

177
Дарина Каленюк із «Центру протидії корупції» прокоментувала розслідування справи щодо махінацій із газом, до якої причетний одіозний бізнесмен Сергій Курченко.

У коментарі Радіо Свобода Каленюк нагадала, що проти Курченка вже відкрили 5 кримінальних проваджень, які раніше не розслідувала військова прокуратура, проте одне з них, згідно з рішенням глави ГПУ Юрія Луценка, передали військовому прокурору Костянтину Кулику. 
«Це конкуренція з ГПУ, яка намагається показати, що вона може розслідувати корупцію, і НАБУ не потрібне, і що Антикорупційна прокуратура не потрібна. Дуже багато з’являється резонансних арештів, затримань, обшуків, які проводяться Генеральною прокуратурою, у першу чергу – військовою прокуратурою, в кримінальних провадженнях, де підслідність, взагалі, визначається за Національним антикорупційним бюро», – зауважила експерт із «Центру протидії корупції».
Вона також висловила упевненість, що реальні результати діяльності і ГПУ, і Національного антикорупційного бюро українське суспільство зможе оцінити лише після того, як суди ухвалять відповідні рішення щодо низки корупціонерів. Нинішні ж затримання і обшуки, на її думку, є лише початком цієї процедури. 

Коментарi

Коментарiв