Обама зробив величезну помилку в політиці щодо України, − експерт

300
Експерт Інституту Маккейна Девід Креймер проаналізував помилки Президента США Барака Обами щодо України.

«Адміністрація США повинна продовжувати тиснути на Росію завдяки додатковим санкціям – не тільки залишати вже чинні санкції, але й запроваджувати нові, поки Російська Федерація не змінить свою поведінку», – наголосив в інтерв’ю Голосу Америки Креймер.
Крім того, він виступив за припинення дії Мінських домовленостей, деякі положення яких тиснуть на Україну: «Росіяни не виконали жодного пункту Мінських домовленостей. Поки вони цього не зробили, хіба ми можемо скасовувати санкції й вирішити цей конфлікт? Тим часом на Україну будуть знову тиснути, аби вона затвердила зміни до Конституції, закон про вибори на контрольованих Росією територіях Донбасу».
На його думку, це абсурд, оскільки українська сторона не повинна ухвалювати цього закону. У свою чергу, Захід не повинен тиснути на Україну через це, оскільки вибори у так званих ДНР і ЛНР не можна проводити доти, доки Росія окупувала ці території, допоки існує 1,7 мільйона вимушених переселенців, які не можуть голосувати.
Експерт також прокоментував заяву Сьюзен Райс про можливість вирішення конфлікту в Україні вже до кінця 2016 року завдяки втручанню американської сторони: «Це нереалістично. Адміністрація, перед тим як піти, намагається підтягнути всі «хвости», але краще було б, якби вона приділяла більше уваги України протягом останніх двох років. Я думаю, що Президент США зробив величезну помилку, не надавши українській державі смертоносної зброї. Крім того, Обама так і не відвідав Україну».

Коментарi

Коментарiв