Савченко заявила про готовність стати міністром оборони

197
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що погодилась би на пропозицію очолити Міністерство оборони.

Увечері 2 липня 2016 року в ефірі 112 Савченко заявила, що готова стати міністром оборони України й розповіла про свої плани на цій посаді в разі призначення. За її словами, в першу чергу вона б узаконила те, що і так відбувається в державі.
«У нас капітан, якщо це нормальний капітан – це рівень командування бригадою, навіть не полковник. Капітан може справитися з задачею. Були вже приклади, коли був захоплений у Краматорську аеродром проросійськими сепаратистами. Одну групу вів полковник чи підполковник, другу майор і третю капітан. Тільки капітан довів свою групу», – зауважила нардеп.
«Так от, капітан – це рівень підполковника. Командира бригади, підрозділу, батальйону. Полковник, який зараз командир бригади, і то не кожен, а рідко який – це рівень Генштабу. А решта в Генштабі – це просто батальйони полковників, які, як ми колись називали «начальники полілюксів», це генерали, яких у нас дуже роздутий штат. Оце все просто гальмує те, що робиться там», – наголосила парламентар.
«Перше, що я б зробила – це легалізувала ту армію, яка реально ефективна, відмела все те, що отримує гроші і просто неефективне, а при цьому ще розвиває корупцію і шкодить армії, яка на передовій», – підкреслила Савченко.
Крім того, вона зазначила, що зміни до Конституції України щодо тимчасово окупованих територій Донбасу необхідно запроваджувати вже найближчим часом, проте станом на сьогодні це точно неможливо. 
«Ні, неможливо зараз і не треба це відтягувати на декілька років. Це треба робити найближчим часом, але не сьогодні і не завтра. Я дуже сподіваюсь, що це можливо буде через півроку. І так щоб ефективно, остаточно і надовго», – резюмувала народний депутат. 

Коментарi

Коментарiв