Гройсман наполіг на швидкому вступі України до НАТО

181
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував заяву глав МЗС Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра, який негативно відгукнувся про НАТО.

2 липня в інтерв’ю Гройсмана газетам медіагрупи Funke він зауважив, що заява Штайнмайєра про те, що навчання НАТО у Східній Європі − це лише «брязкання зброєю», не відповідає дійсності, оскільки «чим займається Росія біля кордону країн-членів Альянсу».
Глава українського уряду також наголосив, що на загрозу від Російської Федерації в жодному разі не можна закривати очі, оскільки це лише призведе до її збільшення й загострення ситуації.
Саме у зв’язку з цим, за його словами, українська влада наполягає на якнайшвидшому вступі України до Організації Північноатлантичного договору: «Двері НАТО повинні залишатися відкритими для України».
Гройсман зауважив, що держава вже почала реалізовувати реформи, спрямовані на удосконалення й модернізацію армії – передає DW.
За його словами, Україна сподівається на те, що під час Варшавського саміту НАТО 8-9 липня сторони розроблять «ясну стратегію щодо нашої держави». Крім того, він зауважив, що населення підтримує вступ до Альянсу.

Коментарi

Коментарiв