Слабкість Путіна залежить від сили ЄС, – політик

284
Лідер польської опозиційної партії Громадянська платформа Ґжеґож Схетина прокоментував важливість єдності ЄС на тлі проблем організації.

Під час програмного з’їзду партії Громадська платформа Скетина наголосив, що ця зустріч повинна дати відповідь на питання щодо майбутнього Польщі, до того ж це стосується не лише змін всередині держави, але і змін у Європейському Союзі.
«Нині ми відчуваємо, що стоїмо перед наступним етапом, перед принциповими змінами. Ці рішення перед нами, перед Польщею, перед Громадянською платформою», – цитує Укрінформ політика.
Він також підкреслив, що найгіршими ворогами є ксенофобія, націоналізм і ненависть. Натомість Євросоюз є не фронтом для боротьби, а спільнотою, що дає гарантії. Скетина зауважив, що чим сильнішим буде ЄС, тим слабшим буде російський Президент Владімір Путін. Відповідно, від цього залежить і безпека в Європі.
Додамо, нещодавно представник сайту з перевірки фактів Стопфейк Руслан Дейніченко висловив думку, що з огляду на аналіз останньої російської пропаганди можна спрогнозувати події, які можуть розсварити Польщу й Україну. Зокрема, нині Кремль працює над створенням напруги у відносинах цих двох країн.

Коментарi

Коментарiв