Росія вмовляє Захід «вбити» Україну, − експерт

226
Радник Президента, директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін висловив думку, що РФ годує Захід міфічними обіцянками, в обмін вимагаючи «вбити» Україну.

У статті для Дзеркала тижня Горбулін зауважив, що Росія робить міфічні обіцянки Заходу, нібито вона може повернути час назад (у 2014 рік) і допомогти вирішити найгостріші проблеми на кшталт біженців, конфлікту в Сирії, тероризму, після чого «з дикої, але багатої» РФ гроші «потечуть» назад до Європи.
В обмін на це Кремль вимагає «вбити» Україну, тобто зупинити фінансову підтримку, міжнародну допомогу, засудити або просто «забути» про агресію Російської Федерації.
«У видатного швейцарського драматурга Фрідріха Дюрренматта є твір – «Візит старої дами». «Стара дама» Цаханассьян спокушає жителів міста Ґюллена астрономічною сумою за таку собі дрібницю: убивство одного громадянина − Ілла. Лише одного. За це вони отримають таку суму, з якою можна ні про що не думати і жити так, як вони жили раніше: розкішно й без особливих турбот. Так, якийсь час жителі сумніваються, заявляючи, що «цінності понад усе», але наприкінці здаються. І «винний» помирає. І не заради мерзенних грошей, а заради «торжества справедливості», «відновлення моральності» і «совісті, що прокинулася», – зазначив експерт.
«Звичайно, Європа не схожа на збіднілий Ґюллен. Та й Росія − не та країна, яка може вільно кидатися грошима (про що недавно так переконливо повідомив російський прем’єр-міністр жителям Криму). Але «спокуса» не обов’язково пов’язана з грубими матеріальними благами», − наголосив фахівець.

Коментарi

Коментарiв