До влади рвуться брехуни і популісти, – Яценюк

191
Колишній Премєр-міністр України Арсеній Яценюк прокоментував можливість проведення виборів уже восени цього року.

«Давайте подивимося на те, хто хоче виборів восени. Або хто хоче постійні вибори – давайте про це поговоримо. Це ті, які сформували демократичну коаліцію. Пам’ятаєте, європейську, з конституційною більшістю, а потім буквально на наступний день після формування цієї демократичної коаліції прийняли рішення для себе, що їм вигідніше бути в опозиції до коаліції, яку вони сформували. Мета? Мета доволі банальна – просто дуже хочуть повернутися до повної, абсолютної влади. Їм не грає ролі, якою ціною. Навіть ціною того, що зруйнувати країну», – наголосив в інтерв’ю Голосу Америки колишній глава українського уряду.
«Наші сусіди з півночі, вони ж Російська федерація, так само зацікавлені в дестабілізації ситуації в країні. Це їхній особливий і перший інтерес. Вони чудово усвідомлюють, що ще один виборчий цикл наша крана не переживе. І от вся ця брехня, яка йде у тому числі від колишніх членів нашої коаліції, вони просто безсовісно брешуть: безкоштовний газ, нульові ставки податків, всі будуть щасливі, багаті, буквально на наступний день, коли їх виберуть. Їх вже вибирали. Я зараз не бачу будь-якої необхідності у проведенні дострокових парламентських виборів. До влади рвуться популісти і брехуни. Нехай ще посидять в опозиції», – зауважив Яценюк.
Додамо, нещодавно екс-прем’єр значно активізував свою діяльність на політичній арені, зокрема йдеться про його візит до США. Після його відставки чимало експертів прогнозували такий розвиток подій, зазначаючи, що Яценюк використовуватиме помилки нової влади для підвищення власних рейтингів.

Коментарi

Коментарiв