Світ втомився від Росії, − Гройсман

153
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував заяви низки політиків і журналістів про те, що світ втомився від української держави.

За словами Гройсмана, він неодноразово чув від низки політиків і журналістів заяви про те, що світ «втомився від України», проте, поспілкувавшись із провідними високопосадовцями з різних країн, він зрозумів необґрунтованість цієї думки.
«Ставлення до України залишається незмінним. До України і до українців. Є такий нав’язливий тренд нині, що від України втомилися…тощо. Я думаю, що це також є наслідком гібридної війни, в тому числі і з боку Росії, яка намагається показати Україну зовсім в іншому світлі», − наголосив в інтерв’ю Інтеру глава українського уряду.
За його словами, під час зустрічей із політиками з інших держав він ставив питання щодо втоми не від України.
«А, можливо, ми втомилися не від України? Можливо, ми втомилися від Росії, яка намагається дестабілізувати ситуацію і в Україні, і в Європі, і в світі? І є певний оптимізм в тому, що ситуація, насправді, змінюється в країні в кращу сторону і поки що, на превеликий жаль, люди цього не відчувають», − резюмував очільник Кабінету Міністрів.

Коментарi

Коментарiв