Україна виконала всі зобов’язання для візової лібералізації з ЄС

171
Заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв заявив, що Україна виконала всі зобов’язання для отримання безвізового режиму з країнами Євросоюзу.

За словами Єлісєєва, завершення процедури виконання зобов’язань Україною для отримання безвізового режиму вже підтвердило керівництво Європейського Союзу – передає Радіо Свобода.
«Щодо безвізового режиму, ЄС ще раз підтвердив, що Україна виконала всі зобов’язання згідно з планом дій візової лібералізації, й вони чесно визнали, що тепер м’яч – на стороні ЄС», – наголосив високопосадовець.
Він також зауважив, що саме візова лібералізація є одним із тих питань у відносинах України і співдружності, що Європейський Союз обіцяє розглянути вже найближчим часом.
Додамо, нещодавно директор департаменту Європейського союзу у Міністерстві закордонних справ Всеволод Ченцов повідомив, що українська сторона закликає ЄС розглянути питання щодо скасування візового режиму для громадян України в індивідуальному порядку. Крім того, за його словами, вже у вересні цього року керівництво Євросоюзу може ухвалити позитивне рішення щодо цього питання.
«Ми намагаємось зосередити увагу європейської сторони на тому, щоб питання законодавчої ініціативи по Україні розглядалось індивідуально. Це насправді важливо, тому що в Європейському союзі зараз одночасно розглядають кілька законодавчих ініціатив, а ситуація у кожній з країн – різна. Україна виконала всі критерії, по багатьох показниках ми випереджаємо інші країни, запровадження безвізового режиму з котрими наразі також розглядається», – підкреслив високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв