Невідомі обстріляли автомобіль одіозного Киви

145
Група невідомих осіб здійснила обстріл автомобіля одіозного екс-начальника Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Іллі Киви й кинули в нього гранату.

3 липня о 22:40 в Головне управління Національної поліції Херсонської області звернувся кандидат у народні депутати Ілля Кива і повідомив про те, що його машину обстріляли невідомі і кинули гранату, яка вибухнула, − зазначено в повідомленні прес-служби Міністерства внутрішніх справ.
На питання журналістів про те, чи відмовиться Кива після замаху від ідеї брати учать у виборчій кампанії за місце у Верховній Раді України, він відповів, що ні. Правоохоронці вже розпочали розслідування справи.
Додамо, Кива неодноразово відзначувався у ЗМІ своїми скандальними заявами. Зокрема, він звинуватив працівників прокуратури й Міністерства внутрішніх справ у вживанні кокаїну. Також він відмовився від проходження переатестації. Також після подій 19 березня у Львові, коли там зірвався Фестиваль рівності, Кива прокоментував це цитатою з Біблії й заявив, що гомосексуалістів повинні карати на смерть.
Пізніше глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням звільнити з посади очільника Департаменту протидії наркозлочинності Іллю Киву.
Після того, як Міністерство внутрішніх справ затвердило рішення про його звільнення сам Кива заявив, що «це рапорт не про його звільнення, а про переведення у структуру міністерства». 

Коментарi

Коментарiв