Порошенко анонсував довгоочікувану зустріч із Обамою й Керрі

187
Президент України Петро Порошенко заявив, що під час Варшавського саміту НАТО 8-9 липня має намір здійснити зустрічі з Президентом США Бараком Обамою й Державним секретарем Штатів Джоном Керрі.

«Цей візит відбудеться 8-9 липня, і станом на сьогодні у графіку ми передбачаємо час для проведення двосторонньої зустрічі між Президентом України і Президентом Сполучених Штатів Америки», − цитує 5 канал заступника глави Адміністрації Президента Костянтина Єлісєєва.
Він також повідомив, що під час візиту до Києва Державний секретар США Джон Керрі має намір обговорити з українською владою питання щодо співпраці України й Організації Північноатлантичного договору, а також реформи у структурі Збройних Сил України й реалізацію Мінських домовленостей.
«Ми обговоримо як великий комплекс двосторонніх відносин, так і питання глобальної та регіональної безпеки. Питання співробітництва Україна-НАТО, питання реформування Збройних Сил, питання імплементації Мінських домовленостей – ці всі питання будуть в порядку денному», – зауважив високопосадовець.
Додамо, чимало експертів протягом останнього часу почали дорікати Обамі, що він досі не відвідав Україну. Зокрема, експерт Інституту Маккейна Девід Креймер проаналізував помилки американського лідера щодо України.
«Адміністрація, перед тим як піти, намагається підтягнути всі «хвости», але краще було б, якби вона приділяла більше уваги України протягом останніх двох років. Я думаю, що Президент США зробив величезну помилку, не надавши українській державі смертоносної зброї. Крім того, Обама так і не відвідав Україну», – наголосив фахівець.

Коментарi

Коментарiв