Потрібно ухвалити закони, які допоможуть людям вижити, – нардеп

220
Лідер парламентської фракції «Опозиційний блок» Юрій Бойко наголосив, що ВРУ повинна до канікул ухвалити закони, які допоможуть українцям вижити.

За його словами, протягом кількох останніх місяців Верховна Рада України працює дуже неефективно: «Протягом сесійного тижня ми ухвалюємо від 10 до 15 законів, а це взагалі нічого. В першу чергу, це позиція керівництва парламенту, що приділяє особливої уваги певним декларативним питанням і не розуміє, що Рада повинна мати позицію щодо ключових важливих проблем. Ситуація з тарифами доводить це дуже яскраво». 
«Позиція нашої фракції в тому, що протягом двох тижнів, які залишилися до відпустки необхідно ухвалити за пріоритетністю кілька законів, які допоможуть людям вижити у цій складній ситуації. В першу чергу, це законопроект, що дозволяє направити додаткові кошти від інфляції на соціальні виплати», − цитує Апостроф нардепа.
Він також наголосив, що законопроект про децентралізацію відриває можливість для врегулювання ситуації на тимчасово окупованих територіях Донбасу: «Але партія війни в парламенті сильна, і ми бачимо, що вона блокуватиме будь-які ініціативи, направлені на мирне врегулювання конфлікту».

Коментарi

Коментарiв