У Раді назріває катастрофа через Онищенка, − нардеп

125
Народний депутат України, журналіст Сергій Лещенко спрогнозував, що під час пленарного засідання Верховної Ради 5 липня парламентарі вигадуватимуть різні версії того, чому вони не можуть голосувати за арешт нардепа Олександра Онищенка, хоча напередодні фактично всі партії обіцяли ухвалити позитивне рішення.

В ефірі 5 каналу Лещенко спрогнозував, що Верховна Рада зможе проголосувати за притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, проте парламентарі не наберуть необхідної кількості голосів для його арешту. 
«Я відчуваю, що завтра буде катастрофа. У мене відчуття, що парламент ввімкне механізм кругової поруки і Онищенко уникне відповідальності. Тобто парламент доведе свій статус – закритого елітарного клубу, члени якого мають недоторканність від будь-якого кримінального переслідування», – наголосив народний депутат.
«5 липня відбудеться три голосування. Я думаю, що наберуться голоси на притягнення до кримінальної відповідальності, але без арешту. Нас намагаються ввести в логіку, що парламент дасть згоду на притягнення до відповідальності, та без згоди на арешт це немає жодного сенсу. Ключове голосування – це надання згоди на арешт. Перше голосування немає жодного сенсу без третього», – зауважив журналіст.
Невпевненість у позитивному результаті голосування висловив і заступник глави фракції «Блок Петра Порошенка» Олексій Гончаренко: «Фракція «БПП» ухвалила рішення підтримати зняття недоторканності, а також дачу згоди на затримання та арешт народного депутата Онищенка. Сподіваюсь, що інші фракції також приймуть відповідальне рішення і таке, яке не розходиться з їхніми передвиборчими обіцянками. Бо всі обіцяли позбутися взагалі депутатської недоторканності, тому всі мають про це проголосувати. А ось результат побачимо».
Нагадаємо, у зв’язку з незаконними махінаціями з газом, у яких фігурує народний депутат України від групи «Воля народу» Олександр Онищенко, держава втратила близько 3 мільярдів гривень.

Коментарi

Коментарiв