Олег Леусенко: «Кремль обрав нову тактику війни з Україною»

244
Закинувши окопну війну з Україною, Кремль обрав тактику партизанської підривної діяльності. Активність московської політики щоденно відчувається у зростаючій антиукраїнській пропаганді.
Ріст спротиву українського соціуму і української армії у відповідь на збільшення військової активності Росії в Україні, а також неочікувана активізація в українській громаді неприйняття «захисників русского міра» змусили Москву змінити тактику – передає Joinfo.ua.
Закинувши спроби «видавлювання» України з її території, Кремль направив всю силу своєї численної агентури на «роз’їдання» українського соціуму зсередини. Створення атмосфери розчарування, недовіри і обурення щодо власного керівництва стало першочергово важливою задачею російської зовнішньої політики в Україні. 
Громадянське суспільство, яке не відчуває довіри до чинно влади, незадоволене її рішеннями й діями може зіграти на руку прагненням Кремля, внісши стан хаосу на теренах політичної зацікавленості російського керівництва. 
Подібна тактика при певних умовах, на думку Путіна, може призвести до того, що населення саме з хлібом і сіллю зустрічатиме своїх «визволителів».
Можливо, кремлівський старець помиляється, як помилився 2014 року, коли надія на «привітну зустріч» призвела до всенародного спротиву і створення добровольчих батальйонів, що стали на захист країни з «убитою» армією. Як помилився 2015 року, вважаючи, що в України не вистачить ресурсів за короткий термін створити нову армію, здатну «дати по руках» кремлівським «визволителям» і «збирачам земель». 
Потоки відкритого і завуальованого бруду на українську владу, що постійно ллються з Інтернету, повинні відсіювати українські громадяни з метою недопущення повторення кримського сценарію, де одурманені московською пропагандою тисячі мешканців півострові своїми руками «посадили на трон» злочинця, якого підтримує Кремль.
Хочу підкреслити, що часто Кремлю у війні з Україною дуже сильно допомагають деякі недалекоглядні патріоти, яких технологи використовують усліпу в якості корисних ідіотів зрадофілів. 

Коментарi

Коментарiв