Президентська фракція виконує антиукраїнську програму дій, − політолог

155
Лідер Громадського руху «Рідна країна», доктор політичних наук Микола Томенко гостро розкритикував діяльність президентської фракції.

«Є у мене така слабкість − документи перечитувати. От перечитав програму «БПП» і з’ясував, що другий рік президентська фракція виконує чужу, антиукраїнську програму дій. До речі, саме тому в свій час я і ухвалив рішення вийти з цієї фракції», − наголосив у блозі Лівого берега Томенко.
Зокрема, він звернув увагу на уривок передвиборчої програми кандидата у президенти Петра Порошенка про тарифи на комунальні послуги: «Антимонопольний комітет має стати ключовим економічним регулятором. Поле його діяльності − від забезпечення вільної конкуренції у великому бізнесі до гарантій у малому підприємництві. ТАК САМО ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ ЯКОСТІ ТА ВАРТОСТІ ПОСЛУГ В ЖИТЛОВОГО-КОМУНАЛЬНІЙ ГАЛУЗІ, ДЕ ТЕЖ ОРУДУЄ ЖАХЛИВА МОНОПОЛІЯ».
Політолог підкреслив, що ця позиція є цілком правильною, проте ніхто навіть не планував виконувати власні обіцянки щодо цього питання. 
«От лише питання: чому Антимонопольний комітет не розпочав жодного розслідування й не ухвалив жодного рішення щодо монопольного становища ДТЕК та інших компаній, які працюють на енергетичному ринку?», − зауважив експерт. 
«Отож, влада й олігархи домовилися між собою про поділ прибутків від нових тарифів, а колишній середній клас поділиться з бідними, а бідні поділяться з жебраками…Це і є нинішня реальна програма дій у справі тарифів від Порошенка-Гройсмана», − підсумував Томенко.

Коментарi

Коментарiв