Онищенко точно крав за згодою найвищої влади, – нардеп

220
Народний депутат України Єгор Соболєв висловив думку, що керівництво «Укргазвидобування» і Кабінет Міністрів знали про незаконні махінації з газом, у зв’язку з чим 5 липня цього року ВРУ дала згоду на затримання й арешт нардепа Олександра Онищенка.

В ефірі Еспресо Соболєв наголосив, що не здивується, якщо Онищенка таки не посадять до в’язниці попри прямі докази й рішення парламенту. Крім того, він пояснив схему розкрадання газу, у зв’язку з якою держава втратила близько 3 мільярдів гривень.
«Укргазвидобування» – це державна компанія, на яку припадає 75% видобутку українського газу. У державної компанії газ купувався дешево, а далі через так звану «прокладку» продавався за ринковою ціною. Різницю клав собі у кишеню не тільки Онищенко, цього не могла не бачити компанія «Укргазвидобування». Цього не міг не бачити уряд, – а в нас їх уже два було після Євромайдану», – зауважив нардеп.
Крім того, він підкреслив, що про розкрадання коштів Онищенком не могли не знати глава держави й керівники правоохоронних структур. 
«Чому погано, що Онищенко утік? Він чітко дав зрозуміти, що якщо його здадуть, то він про всіх розповідатиме. Я сказав, що НАБУ має розібратися, хто його покривав. Це не 10 мільйонів і навіть не 100 мільйонів гривень – ідеться про мільярди. Такі крадіжки у нашій державі робляться зі згоди найвищого керівництва», – зазначив парламентар.
Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада України ухвалила рішення про затримання і арешт народного депутата від групи «Воля народу» Олександра Онищенка, незважаючи на скептичні прогнози низки політиків і експертів.

Коментарi

Коментарiв