Савченко таємно спілкувалася з ватажками «ДНР/ЛНР»

164
В одному з інтерв’ю народний депутат України Надія Савченко натякнула, що таємно спілкувалася з ватажками так званих ДНР і ЛНР Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким.

В інтерв’ю Новой газете Савченко наголосила, що українцям із тимчасово окупованого Донбасу й решті українців доведеться прощати одне одного. Вона вкотре підкреслила, що готова особисто спілкуватися з ватажками псевдореспублік задля досягнення миру. За її словами, Захарченко і Плотницький також готові до діалогу. 
«Захарченко і Плотницький готові. Але їм не дає Росія, а мене зупиняє Україна. Проте, я думаю, що ми все одно зустрінемося», − зазначила народний депутат, нещодавно звільнена з незаконного російського ув’язнення.
У відповідь на припущення журналіста щодо того, що вона з ватажками «ДНР» і «ЛНР» зустрічається на нейтральній території, ігноруючи вказівки влади, Савченко зауважила, що «ми так і робимо».
Тим не менше, вона відмовилася відповідати на питання про те, чи вже були подібні зустрічі.
«Я вам повинна здати всі паролі-явки? Навіть не сподівайтеся. Спочатку треба зробити, а результати, якщо вони будуть, скажуть за себе. А якщо говорити наперед − то нічого не вийде», − підкреслила парламентар.

Коментарi

Коментарiв