Кілька відомих нардепів можуть повторити долю Онищенка, − Холодницький

186
Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький заявив, що слідчі мають питання до кількох відомих народних депутатів.

В інтерв’ю ТСН Холодницький повідомив, що Національне антикорупційне бюро України має намір звернутися до правоохоронних органів в інших країнах із проханням допомогти затримати народного депутата Олександра Онищенка й повернути його українській стороні.
За його словами, правоохоронці діятимуть лише відповідно до вимог правового поля, хоча слідчі не мають повноважень їхати за кордон і вручати підозру Онищенку: «Детективи українські не можуть процесуально діяти на території іншої держави. Чи то австрійська, бразильська поліція. Затягувати цей процес ми не будемо».
Він також заявив, що НАБУ розпочало й інші розслідування, в яких фігурують відомі народні депутати: «У нас є низка кримінальних проваджень, які мають різні хештеги. Хештег Пашинський, хештег Мартиненко, хештег Кононенко. Але Кононенко є в цьому провадженні як свідок. Я думаю, ще ми побачимо інші подання».
Тим не менше, глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відмовився конкретизувати, про кого саме йдеться і представники яких політичних сил фігурують у цих справах. 
Додамо, ще 29 червня Холодницький прогнозував, що учасники корупційної схеми у справі Онищенка можуть втекти за кордон. Сам же нардеп у день, коли Верховна Рада зняла з нього недоторканність, заявив, що перебуває в Австрії.

Коментарi

Коментарiв