Експерти зробили позитивні прогнози щодо безвізового режиму для України

255
Низка експертів спрогнозували, що швидше за все України почує від керівництва ЄС позитивне рішення щодо запровадження безвізового режиму.

«Усе є, все готове – тепер рішення лише за парламентом. Думаю, воно буде на нашу користь», – спрогнозував у коментарі 24 колишній міністр закордонних справ України Віталій Огризко.
Аналогічної думки дотримується голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук. За його словами, шанси на користь ухвалення рішення щодо візової лібералізації між Україною й країнами Європейського Союзу приблизно 70% на 30%. Він також зауважив, що українським дипломатам варто побажати докласти максимальних зусиль, аби в результаті не відбулося перенесення голосування, оскільки необхідно аби сесійне засідання Європейського парламенту щодо питання безвізового режиму пройшло ще до літніх відпусток. 
«Якщо ж і на цей раз так трапиться, що Україна не отримає безвізовий режим, то буде можливий скандал, і зовсім по-іншому треба буде дивитися на перспективи безвізового режиму для України», – наголосив експерт.
Додамо, 7 липня цього року Комітет Європейського Союзу розгляне питання щодо візової лібералізації для громадян України. На думку глави Департаменту ЄС Міністерства закордонних справ України Всеволода Ченцова, вересень 2016 року є крайнім терміном отримання безвізового режиму для нашої держави.

Коментарi

Коментарiв