Радикали й «Батьківщина» зірвали засідання Ради

290
Уранці 6 липня нардепи від Радикальної партії й «Батьківщини» не дали змоги спікеру ВРУ відкрити засідання парламенту, заблокувавши трибуну та президію.

Глава Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що парламент продовжить роботу вже о 10:00 7 липня. За його словами, у ВРУ розпочалися політичні консультації, метою яких є ухвалення рішення задля розблокування роботи Ради – передає Інтерфакс-Україна.
«Ми затвердили рішення про те, що до завтра, до 10 години ранку, голова оголосить перерву. Ми продовжуємо консультації», – підтвердив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.
На порядку денному сьогоднішнього засідання було 11 законопроектів, зокрема йдеться про документи щодо сприяння у працевлаштуванні ветеранів АТО і посилення соціального захисту багатодітних сімей.
Нагадаємо, 5 липня цього року Ляшко пообіцяв, що його партія спільно з нардепами від «Батьківщини» заблокує трибуну та президію ВРУ. Він наголосив, що це пов’язано з вимогами політичних сил створити слідчу комісію за тарифами, ухвалити закон, який передбачає, що весь газ українського виробництва повинен іти на потреби житлово-комунального господарства, розслідувати корупцію та справи щодо офшорів представників влади. 

Коментарi

Коментарiв