«НФ» влаштував «військовий переворот» у Верховній Раді

290
Нардепи від фракції «Народний фронт» ще до початку засідання взяли під свій контроль президію ВРУ, аби попередити її блокування радикалами й «Батьківщиною», проте пізніше Радикальна партія Олега Ляшка обрала нову форму протесту – «сидячий страйк».

«Наші комбати взяли під контроль президію, щоб дати спікеру нормально відкрити засідання. Треба було бачити обличчя «традиційних блокіраторів», що прийшли з ранку в Раду і побачили, що їхня чергова циркова вистава не вдалося», – цитує Апострофнардепа від «НФ» Дмитра Тимчука.
Журналіст Євген Будерацький оприлюднив фото захоплення президії парламенту, додавши іронічний коментар: «Не знав би, що відбувається, то міг би подумати, що в Україні військовий переворот. Не здивуюсь, якщо якесь із росЗМІ щось таке і видасть».
«Військовий переворот» у Раді також прокоментував народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий: «Блокувати трибуну «БПП» доручає зокрема і тушці Андрію Немировському (який пройшов за списком «Самопомочі» і вже встиг побувати і у «Волі народу», і в «БПП»). Усе – в кращих традиціях Партії регіонів», – зауважив парламентар.
Нагадаємо, вранці 6 липня нардепи від Радикальної партії й «Батьківщини» не дали змоги спікеру ВРУ відкрити засідання парламенту, заблокувавши трибуну та президію. Глава Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що парламент продовжить роботу вже о 10:00 7 липня.

Коментарi

Коментарiв