Росія запанікувала через перейменування проспекту в Києві на честь Бандери

162
Російська влада прокоментувала перейменування одного з київських проспектів на честь Степана Бандери.

Уповноважений Міністерства закордонних справ Російської Федерації з питань прав людини, демократії та верховенства права Константін Долгов заявив, що вважає перейменування Московського проспекту в Києві на проспект Степана Бандери є образою пам’яті жертв нацизму – передає ТАСС.
«Це пряме знущання над пам’яттю всіх, хто поліг у боротьбі з нацизмом і фашизмом, з його місцевими поплічниками», – зазначив російський високопосадовець.
На його думку, українська влада найближчим часом поверне колишні назви перейменованим київським вулицям: «Настане день, коли знову перейменовуватимуть ці вулиці і цей проспект. В українських політиків на якомусь етапі буде прозріння, й імена нацистських приспішників зітруться історією з обличчя України. Цей момент, безсумнівно, настане».
За словами представника російського МЗС, подібні рішення «тиражуються в Україні протягом останніх років, у зв’язку з чим з’являються сумніви в адекватності людей, які їх ухвалюють».
Нагадаємо, 7 липня 2016 року Депутати Київської міської ради проголосували за перейменування проспекту Московського на проспект Степана Бандери. У цілому протягом цього дня депутати перейменували 10 вулиць.

Коментарi

Коментарiв