Кремль пригрозив Європі ще одним «Кримом»

226
Віце-прем’єр-міністр РФ Дмітрій Рогозін заявив, що Молдова повністю розпадеться в разі продовження руху в бік Румунії.

«Я можу говорити, що завгодно, будь-який інший політик може говорити, що завгодно, але факт залишається фактом, він є беззаперечним навіть для найзапекліших прихильників об’єднання з Румунією. Якщо Молдова зробить крок у бік Румунії, Придністров’я саме по собі на цьому крутому віражі відвалиться», – заявив в інтерв’ю «КоммерсантЪ» російський високопосадовець.
Він наголосив, що зближення Молдови й Румунії взагалі є неможливим у тому разі, якщо молдовська сторона прагне відновлення територіальної цілісності й повернення Придністров’я, де перебувають російські військові, яких влада РФ позиціонує як миротворців.
«Це питання молдавської політики насамперед. Якщо вони хочуть до Румунії, Придністров’я краще відпустити по-хорошому, якщо вони не хочуть до Румунії, а хочуть залишатися суверенною державою, розумною державою, яка захищатиме своїх громадян, тоді їм потрібні роки, але ці роки будуть не марними. Вони підуть на відновлення територіальної цілісності», – зауважив віце-прем’єр-міністр Російської Федерації.
Він також зазначив, що досі перебуває під враженням від зустрічі з Прем’єр-міністром Павлом Філіпом, який нібито продемонстрував «непоказну, природну потребу відновлення стосунків із Росією».

Коментарi

Коментарiв