Гройсман розкритикував мораторій Київради на підвищення тарифів

159
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував рішення Київської міської ради про заборону підвищення тарифів для киян.

«Наскільки я знаю, мораторій на тарифи на тепло Київрада встановила до 1 жовтня. У мене є серйозне повідомлення, що до 1 жовтня тепло ж ніхто не буде виробляти для мешканців Києва. Тому я не знаю, навіщо ухвалювати це рішення», – цитує ЛІГА.net главу Кабінету Міністрів.
Він зауважив, що в розпорядженні Київради є 4 мільярда гривень, які можна спрямувати на компенсацію вартості тарифів на житлово-комунальні послуги.
«Насправді, якщо десь і є більш дешевий газ, будь-яка міська рада може імпортувати його до України, ми це підтримуємо і будемо підтримувати й надалі. Ми встановили граничну ціну на газ. Якщо київська влада знає, де купити дешевше, нехай купує, ми будемо вітати це. Наша постанова говорить про те, що газ не може бути дорожчим, ніж 6879 гривен, дешевше – будь-ласка», – наголосив очільник уряду.
Нагадаємо, 7 липня під час пленарного засідання Київської міської ради депутати оголосили мораторій на запровадження підвищених цін і тарифів для мешканців Києва на житлово-комунальні послуги.
Мораторій на підняття тарифів на електрику, природній газ, теплову енергію й водопостачання буде чинним до 1 жовтня 2016 року. Крім того, депутати заборонили штрафувати киян за несвоєчасну оплату за житлово-комунальні послуги.

Коментарi

Коментарiв