Росія переозброюється під виглядом жертви, – Le Figaro

182
Французький оглядач П’єр Авріль у статті для Le Figaroнаголосив, що поки у Варшаві відбувається саміт НАТО, Росія працює над збільшенням свого військового потенціалу.

За словами Авріля, в той час, коли учасники Варшавського саміту НАТО вважають Російську Федерацію країною-агресором, у себе вдома Кремль позиціонує себе як «жертва агресивної політики Альянсу» – передає 24.
«Чому така мирна країна, як Росія, яка не бере участі в конфлікті на південному сході України, служить мішенню для нарощування військового потенціалу на своєму західному кордоні?», – нагадує оглядач кілька сюрреалістичних тез, якими російська влада «годує» своє населення.
Крім того, він надав статистику, розроблену аналітичною компанією Jane’s, відповідно до якого протягом минулого року РФ збільшила свої військові витрати на 21%.
«Ці фінансові аргументи резонують із передвиборною американською полемікою: зокрема, кандидат від республіканців Дональд Трамп, який симпатизує Путіну, хотів би припинити фінансову участь США в НАТО, бо вважає Організацію Північноатлантичного договору «застарілою», – зауважив Авріль.
У свою чергу, Кремль продовжує «викривати» слід американської влади в політиці НАТО. Наприклад, ідеться про присутність військовий кораблів США в Чорному морі, резолюцію про розміщення елемента протиракетного щита в Румунії й чотири батальйони в Польщі та країнах Балтії.
Автор також нагадав, що з метою протидії РФ вирішила розмістити три нових дивізії на заході й півдні держави, проте Кремль продовжує ігнорувати заклики Альянсу щодо відновлення дипломатичного діалогу. Зокрема, на 13 липня заплановано зустріч на рівні послів, але російська сторона заявила, що навіть не розглядає НАТО в якості партнера.

Коментарi

Коментарiв