НАТО прив’язало посилення східних кордонів до подій в Україні

224
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберґ заявив, що рішення про розміщення нових батальйонів Альянсу в Польщі та країнах Балтії ухвалили лише після анексії Криму РФ.

«Росія протягом багатьох років здійснює внесок у розвиток оборони, модернізує свої сили, техніку і використовує збройні сили проти території суверенної держави в Європі, я маю на увазі Україну. Саме тому ми збільшуємо нашу присутність у східній частині НАТО», – заявив Генеральний секретар Альянсу в рамках Варшавського саміту НАТО 8 липня цього року.
Він також повідомив, що Організація Північноатлантичного договору розпочне розміщення батальйонів у Польщі та країнах Балтії вже 2017 року – передає Інтерфакс-Україна.
«Сьогодні ми зробили подальші кроки, ми вирішили посилити нашу військову присутність у східній частині альянсу. Чотири батальйони в Польщі, а також в Естонії, Латвії та Литві будуть розміщені на ротаційній основі», – зауважив високопосадовець.
Додамо, 8 липня Президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама заявив про намір розмістити тисячу солдатів у Польщі: «США планують розмістити батальйон, тобто близько тисячі американських солдатів, поруч із польськими солдатами».

Коментарi

Коментарiв