Путін поскаржився Меркель і Олланду на Україну

175
Російський Президент Владімір Путін попросив канцлера Німеччини Анґелу Меркель і Президента Франції Франсуа Олланда вплинути на Україну.

8 липня Путін здійснив телефонну розмову з Меркель і Олландом, під час якої сторони  обговорили питання щодо порушення режиму припинення вогню на Сході України. Зокрема, політики наголосили на необхідності недопущення погіршення ситуації у зоні АТО та реалізації Мінських домовленостей, а саме відведення важкого озброєння й розведення сил від лінії зіткнення – передає ТСН.
Відповідно до повідомлення прес-служби Президента РФ, Путін попросив Меркель і Олланда «вплинути на Україну», зокрема на Президента Петра Порошенка. Крім того, він заявив про провокації з боку Збройних Сил України.
Путін звернув увагу на провокаційний характер дій українських військ на південно-сході. У зв’язку з цим Президент Росії закликав співрозмовників більш активно впливати на українську сторону, в тому числі під час майбутніх контактів із Петром Порошенком у Варшаві, для забезпечення чіткої реалізації Мінських домовленостей. Відзначено доцільність синхронізації зусиль у галузі безпеки та політичного врегулювання, яке включає законодавче закріплення на постійній основі особливого статусу Донбасу, проведення конституційної реформи та амністії, організацію місцевих виборів, – ідеться в повідомленні.

Коментарi

Коментарiв