ВРУ може влаштувати фарс із законом про вибори на Донбасі, – експерт

382
Координатор групи «Інформаційний спротив», народний депутат Дмитро Тимчук спрогнозував, що законопроект щодо виборів на Донбасі може з’явитися в парламенті вже наступного тижня, проте він навряд чи буде ухвалений.

«Щодо законопроекту про вибори на Донбасі, є великі підозри, що наступного тижня він все-таки може з’явитися в Раді. Я вважаю, що якщо він і з’явиться, то це буде не президентський законопроект. Тому що я не думаю, що президент буде підставляти себе таким законопроектом. Швидше за все це буде депутатський законопроект, від групи депутатів. Але ось хто буде «цапом відбувай лом», цього вже не можу сказати. Я не думаю, що там буде хтось з «Народного фронту». Швидше за все – депутати з інших фракцій, наприклад, із президентської», – зауважив у статті для Апострофа Тимчук.
Він висловив упевненість, що, роблячи такий крок, Рада розуміє, що це поступки для Заходу, і демонструючи, що «вони намагаються це зробити, проте у нас такий поганий парламент, який не пропускає цей законопроект».
«Я також впевнений, що під цей законопроект у парламенті не знайдеться 226 голосів. І дай Бог мені не помилятися, тому що такий законопроект ухвалювати не можна. Тобто якщо це все-таки відбудеться, і такий законопроект все ж таки потрапить в Раду наступного тижня, це буде не більше ніж політичний фарс. Щоб показати якусь роботу для Заходу. Це моя особиста думка», – наголосив нардеп.
«Спостерігаючи за всім цим процесом, видно, що на Банковій чудово розуміють безвихідність цього сценарію: проводити вибори на Донбасі без того, щоб прибрати російські війська і взяти під контроль кордон. Але тут проблема в самій Банковій, представники якої підписували Мінськ-2. Москва зараз якраз маніпулює тим, що є хронологія подій: «ви спочатку проводите вибори, і тільки після цього буде роззброєння цих місцевих банд формувань». Глухий кут був створений спочатку, коли українською стороною підписувався текст других Мінських угод. А зараз, розуміючи, що реалізація цієї маячні, яка була підписана, нікуди не годиться, наша влада починає лавірувати», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв