Порошенко відчуває в новій партії конкурентів, – Сакварелідзе

215
Колишній заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе розповів про деталі створення нової політичної сили.

В інтерв’ю Новому времени Сакварелідзе зазначив, що не виключає відкритого конфлікту між очільником Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі та Президентом України Петром Порошенком.
«Я не думаю, а знаю, що він відчуває в нас конкурентів і незадоволений, що запросив мене, наприклад, в генпрокуратуру. Єдине, до речі, чому він може радіти, це те, що я не став директором Антикорупційного бюро. Боюся, що навіть працівника гардеробної або прибиральниці з грузинським прізвищем в Адміністрації Порошенка більше не буде», – зауважив колишній заступник глави ГПУ.
Крім того, він розповів, як нова партія планує боротися за свої місце в парламенті в умовах, коли вплив великих телеканалів та ЗМІ на 90% належить олігархам.
«У нас буде нестандартна кампанія, метою якої буде підняти загальнонаціональну хвилю, яка буде складатися з гучних подій. Жоден олігархічний канал не зможе обійти увагою те, що будуть робити наші активісти, бо це відповідатиме запитам більшої частини українського суспільства. Якщо ми підемо по стандартній моделі виборів, до яких звикла Україна, ми програємо», – наголосив Сакварелідзе.
Нагадаємо, нещодавно глава «Демократичного альянсу» Василь Гацько оголосив про створення нової парті на базі його політичної сили. За його словами, до оновленого «ДемАльянсу» приєднаються здебільшого молоді амбіційні політики, зокрема йдеться і про чинних народних депутатів України. Крім того, політики можуть змінити назву партії.

Коментарi

Коментарiв