Суд заарештував другого фігуранта корупційного скандалу в МОЗ

239
9 липня Дніпровський районний суд Києва затвердив рішення взяти під двомісячний арешт другого учасника корупційної схеми в Міністерстві охорони здоров’я України, директора урологічного центру Олександрівської клінічної лікарні.

Відповідно до клопотання столичної прокуратури Дніпровський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб другому учаснику корупційної схеми в МОЗ, 50-річному директору урологічного центру Олександрівської клінічної лікарні, – йдеться в повідомленні прес-центру прокуратури Києва.
Згідно з рішенням суду, звинувачений може вийти з-під варти у разі внесення застави в розмірі 1 мільйон 520 тисяч гривень. Крім того, він зобов’язаний носити електронний браслет у разі внесення застави.
Хабарника затримали разом із заступником міністра охорони здоров’я України в ніч на п’ятницю, 8 липня. Під час обшуку в рамках розслідування того ж кримінального провадження, у зловмисників було вилучено понад 50 тисяч доларів США, 320 тисяч гривень і 2,5 тисячі євро.
Нагадаємо, напередодні Дніпровський районний суд Києва заарештував заступника міністра охорони здоров’я України Романа Василишина, підозрюваного у хабарництві, з правом внесення застави загальною сумою 2 мільйона гривень.

Коментарi

Коментарiв