Мінфін пригрозив фіскалам масовими звільненнями

159
Глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк заявив, що на Державну фіскальну службу чекають масові системні звільнення.

Відповідну заяву Данилюк зробив у коментарі Економічній правді після затримання керівника відділу центрального апарату ДФС, яку підозрюють у хабарництві.
«Затримання співробітника ДФС на хабарі у 125 тисяч гривень можна сприйняти, як позитивну новину. Проте, це лише крапля в морі. Подібних людей, які відповідальні за хабарі, зловживання, нещодавнє абсурдне замороження відшкодування ПДВ, недоотримання доходів в бюджет через корупцію, тиск на бізнес, їх тисячі. Система прогнила наскрізь», – наголосив глава Міністерства фінансів.
Високопосадовець наголосив, що замість боротьби з одиничними випадками корупції, необхідно повністю очистити цю структуру.
«У рамках реформи податкової ми проведемо системні звільнення, скоротимо персонал. Замість тих, кого сьогодні ловлять на хабарах, ми наберемо за відкритим конкурсом молодих, мотивованих і чесних професіоналів», – зауважив міністр фінансів.
«Ми запровадимо нові електронні системи для збільшення прозорості та посилимо контроль над персоналом. Ті хто ще сподівається, що зможе надалі «працювати» по-старому, дуже помиляється», – підкреслив Данилюк.

Коментарi

Коментарiв